Umowa o pracę - Młodszego Specjalisty ds. Baz Danych
Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy Aleja Wilanowska, Warszawa, Polska 8 lutego 2018

UNICEF prowadzi programy pomocy dzieciom wyłącznie dzięki dobrowolnym wpłatom Darczyńców – indywidualnych biznesowych oraz instytucjonalnych. Prawidłowa administracja i ochrona danych to dla nas priorytet. Dołącz do zespołu administrującego bazy danych UNICEF Polska. Razem budujmy lepszy świat dla każdego dziecka i dobre relacje z Darczyńcami.

Zakres obowiązków: praca na programach bazodanowych; aktualizacja bazy danych Darczyńców UNICEF Polska; praca w programach pakietu MS Office (w szczególności MS Excel); udział we wdrażaniu nowych rozwiązań w bazie danych.

Wymagania

bardzo dobra znajomość MS Excel; znajomość systemów CRM będzie dodatkowym atutem; umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się; miele widziani studenci kierunków informatycznych, statystycznych, matematycznych lub ekonomicznych.

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ; realny wpływ na poprawę sytuacji dzieci w krajach rozwijających się; pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole; zdobycie cennego doświadczenia; opiekę medyczną.

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny