Umowa o pracę - Młodsza Księgowa / Mlodszy Księgowy
Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 5 lipca 2019

Dla współpracującej z nami firmy z branży usługowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Księgowego.

Jeśli interesujesz się obszarem finansów, znasz biegle język angielski i chcesz zdobywać doświadczenie w międzynarodowej firmie – nasz Klient jest doskonałym wyborem.

Umowa o pracę - Młodsza Księgowa / Mlodszy Księgowy
  • Do zadań osoby na stanowisku Młodszego Księgowego będą należeć wszelkie czynności związane z księgowaniem wyciągów bankowych i alokowaniem płatności przychodzących.

• Będziesz odpowiedzialny także za utrzymywanie kontaktu z odbiorcami – monitoring należności czy uzgadnianie salda rozrachunków, wsparcie wewnętrznych działów w rozwiązywaniu problemów powstałych w wyniku zaległych płatności oraz dostarczanie informacji finansowych do klientów i wydziałów firmy.

• Idealny kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe lub być studentem ostatniego roku studiów z gotowością pracy na pełen etat z zakresu finansów lub księgowości.
  • Powinien cechować się praktyczną znajomość zagadnień księgowych oraz min. 1-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku.
  • Niezbędna do podjęcia pracy jest także biegła znajomość języka angielskiego, dobra znajomość programu Excel, umiejętność organizacji pracy własnej oraz dużo motywacji i chęci do nauki.

• Nasz Klient oferuje stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną.
  • Zapewniona jest praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole pod okiem doświadczonych specjalistów.