Umowa o pracę - Mistrz Produkcji
POL-KRES EDWOOD Daniel Tomaszuk Biała Podlaska, Polska 10 czerwca 2019

Już od 1999 roku, jako firma rodzinna, specjalizujemy się w przetwórstwie drewna dębowego. Obecnie jesteśmy wiodącym producentem dębowych płyt klejonych meblowych mikrowczepowych oraz z lameli litych w UE. Nasi odbiorcy znają nas jako młodą, dynamicznie rozwijającą się firmę. Stale inwestujemy w rozbudowę własnych obiektów, modernizujemy linie technologiczne oraz usprawniamy procesy produkcyjne, dzięki czemu podnosimy wartość dodaną wytwarzanych przez nas wyrobów.

Obowiązki:

  • nadzór nas terminowością i jakością produkcji;
  • zarządzanie pracownikami, inicjowanie działań poprawiających efektywność pracy;
  • nadzorowanie przepływu towarów i półfabrykatów;
  • współpraca z działami: zaopatrzenia, logistyki, handlowym i hr.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (technologia drewna);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (drewno liściaste);
  • zdolność logicznego myślenia i podejmowania decyzji w warunkach stresu;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • znajomość norm i przepisów prawnych obowiązujących w dziale produkcji.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc w relokacji (mieszkanie służbowe, możliwość zatrudniania małżonka/partnera);
  • liczne dofinansowania do wydarzeń kulturalnych, wczasy pod gruszą.

Wymagane dokumenty

Proszę wysłać CV na adres praca@edwood.pl