Umowa o pracę - Millenium – Specjalista w Zespole Zarządzania Procesami
Absolvent.pl Warszawa, Polska 5 lutego 2018

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Główne obowiązki:

  • definiowanie i analiza miar procesów (KPIs: procesowych, biznesowych, dot. jakości danych itp.) i wskazywanie obszarów do zmiany,
  • przeprowadzanie przeglądów procesów i dokumentowanie ich wyników,
  • współpraca przy projektowaniu założeń dla nowych rozwiązań dot. zarządzania jakością danych,
  • bieżące monitorowanie wyników kontroli jakości danych w systemach,
  • przygotowywanie raportów.

Wymagania

  • umiejętność przeprowadzania analiz i samodzielnego proponowania rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint),
  • biegła znajomość języka angielskiego w piśmie (umiejętność przygotowania dokumentacji),
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy z dużą ilością różnorodnych informacji,
  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań i warsztatów,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • samodzielność, inicjatywa i kreatywność.

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny,
  • realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów w Banku,
  • rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami, dotyczącymi całego Banku.

Wymagane dokumenty

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/r5uGnB