Umowa zlecenie - Media Assistant
Wavemaker Sp. z o.o. Warszawa, Polska 31 maja 2017

MEC jest czołową agencją mediową w Polsce.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz (należy skopiować i otworzyć link w karcie przeglądarki):

TUTAJ

Poszukujemy Kandydatów o zdolnościach analitycznych, lubiących Excela, przedsiębiorczych, gotowych na pracę w niedodefiniowanym środowisku, nastawionych na rozwój, stałe podnoszenie kompetencji oraz na samodzielność, biorących odpowiedzialność za swoje zadania i wykonujących je sumiennie i z zaangażowaniem.

 Zadania i zakres odpowiedzialności:

  • Wsparcie zespołu w planowaniu i zakupie mediów na potrzeby kampanii reklamowych,
  • Terminowe i prawidłowe dostarczanie materiałów do kampanii,
  • Koordynowanie obiegu dokumentów dotyczących kampanii, ich administracja oraz archiwizacja,
  • Monitorowanie kosztów kampanii oraz realizacji założonych wskaźników,
  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu postanalizy kampanii,
  • Stopniowe uczestnictwo w spotkaniach z mediami/wydawcami/partnerami biznesowymi,
  • Śledzenie trendów rynkowych, prowadzenie analiz rynku i konkurencji, stałe poszerzanie wiedzy o rynku mediów oraz nabywanie umiejętności posługiwania się narzędziami do planowania i zakupu mediów.

Wymagania

  • Student/ka lub absolwent/ka studiów na kierunków ekonomicznych lub społecznych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz operowania liczbami,
  • Minimum komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela oraz PowerPointa
  • Mile widziana znajomość rynku mediów oraz doświadczenie w pracy mediowej.

Oferujemy

  • Ambitną pracę w czołowej agencji mediowej w Polsce,
  • Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
  • Pozytywny i wspierający klimat organizacyjny, sprzyjający rozwojowi potencjału oraz pasji zawodowych i nie tylko.

Wymagane dokumenty

CV