Umowa o pracę - Mechanik/ Elektromechanik
NOWEL Sp. z o.o. Szarych Szeregów 11, Legionowo, Polska 14 lipca 2016

Nowel Piekarnia Nowakowski Sp. z o.o. SKA, firma działająca w branży piekarniczej, współpracująca z klientami na rynku polskim oraz międzynarodowym, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Mechanik/Elektromechanik.

Mechanik/ Elektromechanik

Miejsce pracy: Legionowo

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • Systematyczne monitorowanie pracy urządzeń stacji energetycznych, sprężarek powietrza, kotłów parowych, hydroforni oraz maszynowni chłodniczej
  • Rejestrowanie wszystkich usterek oraz uszkodzeń w dzienniku zdarzeń
  • Montaż i demontaż maszyn/podzespołów

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne/ zawodowe,
  •  Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość programów MS Word i MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wymagane dokumenty

CV