Umowa o pracę - Manager ds. Sprzedaży – geoinżynieria
Polku Consulting Sp.j. Poznań, Polska 4 stycznia 2018

Skandynawska firma inżynieryjna, zapewniająca szybkie i trwałe rozwiązania dla osuwających się i zapadających fundamentów, chodników oraz innej infrastruktury; międzynarodowa organizacja z dużą i zróżnicowaną bazą klientów, poszukuje osoby na stanowisko Managera ds. Sprzedaży.

Najważniejsze obowiązki:

  • Wykonywanie zadań sprzedażowych na rynku mieszkaniowym z nowych i istniejących źródeł.

  • Dbanie o dobry wizerunek poprzez profesjonalną obsługę klienta, nastawienie biznesowe, posiadanie najnowszej wiedzy o produktach i rozumienie potrzeb klienta.

  • Współpraca z działami wspierającymi: marketingu, technicznym.

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Odpowiedzialność za sporządzanie planów działania i wskaźników pomiaru efektywności w regularnych odstępach czasu.

Wymagania

Kwalifikacje i doświadczenie:

  • Sprzedażowe nastawienie i umiejętność rozwiązywania problemów klientów.

  • Zdolność do identyfikacji potrzeb i wpływania na ludzi.

  • Wykształcenie w technice budowlanej będzie atutem.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i wiedza z zakresu procesów budowlanych.

Umiejętności i zdolności:

  • Doskonała umiejętność samoorganizacji i pracy pod presją czasu.

  • Wysoki poziom sprzedażowej energii.

  • Wysoka motywacja, proaktywność i nastawienie na cel.

  • Dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

  • Możliwość częstych podróży oraz wyjazdów.

  • Możliwość podnoszenia/ przenoszenia ciężkich narzędzi (do 30 kg).

  • Ważne prawo jazdy (kat. B).

Oferujemy

  • Ciekawą i dającą szansę szybkiego rozwoju pracę w międzynarodowej firmie

  • Możliwość wykonywania ambitnych zadań w branży inżynierii lądowej w ramach międzynarodowego zespołu.

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w zespole pełnym pasji w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Skandynawską kulturę pracy.

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres cv@spondeo.fi