Inna forma zatrudnienia - Lektor języka angielskiego/nauczyciel wspomagający w przedszkolu
Lingua Nova Sp. z o. o. Nowa Iwiczna, Polska 12 sierpnia 2019

Lingua Nova to Ogólnopolska Grupa Językowa z ponad 25 letnim doświadczeniem. Jesteśmy ekspertami w kompleksowej obsłudze językowej. Posiadamy również własne biuro tłumaczeń.

• Lektor pełni rolę nauczyciela wspomagającego. Pomaga w organizacji zajęć, aktywności ruchowej, plastycznej etc., wspiera w czynnościach samoobsługowych.
  • Aktywne uczestnictwo w życiu placówki, w tym również kontakt z rodzicami.
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur i regulaminów, np. dotyczących bezpieczeństwa dzieci.
  • Posługiwanie się głównie językiem angielskim (sporadycznie polskim) w codziennych kontaktach z dziećmi.
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych z języka angielskiego:
    – grupy przedszkolne – 3 x tydz. x 30 min.
    – grupy żłobkowe – 3 x tydz. x 10 min.
  • Aktywny czas pracy: 9 – 12 oraz 14 – 17. W godzinach 12 – 14 odbywa się odpoczynek/drzemka.

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD IX 2019

• wykształcenie kierunkowe lub student kierunków: filologia, lingwistyka i pokrewnych, również pedagogika
  • doświadczenie w pracy z małymi dziećmi,
  • dyspozycyjność w godzinach 9 -17 (8 godzin od poniedziałku do piątku),
  • inicjatywa, kreatywność, charyzma, energia,
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność;

• atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
  • codzienny posiłek (obiad),
  • systematyczne szkolenia,
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków,