Inna forma zatrudnienia - lektor języka angielskiego – praca z małymi dziećmi (zajęcia pozalekcyjne)
Niepubliczna Placówka Oświatowa Moje Dziecko Balladyny, Warszawa, Polska 8 listopada 2017

Działająca od niemal 30 lat na rynku Placówka Oświatowa w profesjonalny sposób zajmuje się nauczaniem dzieci i młodzieży na terenie przedszkoli i szkół w Warszawie. Prowadzimy zajęcia pozalekcyjne przede wszystkim dla małych dzieci w wieku przedszkolnym, m.in: angielski, tańce, plastyka, balet, warsztaty twórczego myślenia, warsztaty ceramiczne, karate, warsztaty teatralne i inne. Nauka przez zabawę, pedagog firmy zapewnia pracownikom odpowiednie przeszkolenie i zapoznanie z metodami pracy z dziećmi. Jesteśmy otwarci na zatrudnianie młodych ludzi – również studentów, oferując atrakcyjne zarobki oraz grafik dopasowywany indywidualnie do możliwości czasowych i dojazdowych pracownika/ lektora również w niewielkim wymiarze godzin.

• Aktualnie bardzo pilnie poszukujemy przede wszystkim lektorów/ nauczycieli języka angielskiego.
  • Jeśli jesteś studentem, zwłaszcza pedagogiki ale i również innych dowolnych kierunków, i dobrze znasz język angielski, najchętniej potwierdzony certyfikatami (FCE, Advanced, itp) i interesuje Cię praca z małymi dziećmi jest to oferta pracy dla Ciebie 🙂

• status studenta/ absolwenta uczelni
  • znajomość dobra i b. dobra języka angielskiego w mowie i piśmie (zajęcia prowadzone są w jęz.
  •   angielskim) najchętniej potwierdzona jednym z certyfikatów British Council (FCE, Advanced itp)
  • chęć pracy z małymi dziećmi, nauka przez zabawę (istnieje możliwość przeszkolenia pedagogicznego)
  • sumienność, cierpliwość, odpowiedzialne podejście do podejmowanej pracy
  • sympatia do dzieci, zwłaszcza chęć pracy z tymi w wieku 3 – 6 lat 🙂