Umowa o pracę - kwalifikator polowy, próbobiorca
Centrala Nasienna w Warszawie Pułtusk, Polska 10 maja 2018

Firma działa w branży nasiennej od ponad 50 lat. Jesteśmy jednym z nielicznych przedsiębiorstw w kraju, którym udało się połączyć wieloletnie doświadczenia w produkcji nasiennej, z rozsądnym zarządzaniem dostosowanym do warunków pełnej konkurencji panujących na rynku.

Zakres obowiązków kwalifikatora:

  • współpraca z działem laboratoryjnym
  • nadzór nad bieżącą produkcją polową, dokonywanie oceny polowej i cech zewnętrznych materiału siewnego
  • nadzór nad prawidłową dokumentacją kontraktacji, dokonywanie obciążeń lub ich kontrola za ocenę polową plantacji nasiennych
  • rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
  • opracowywanie wydziałowych planów produkcji polowej w porozumieniu z przedstawicielami innych działów
  • zapewnienie prawidłowych warunków Bezpieczeństwa Higieny Pracy
  • sporządzanie raportów i analiz
  • wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych
  • odpowiada za prawidłową realizację planów produkcji po stronie kontraktacji
  • monitorowanie rynku( przygląda się nowościom, konkurencji )

Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV wraz z krótkim uzasadnieniem aplikowania na to stanowisko na adres biuro@cnwarszawa.pl do 31 maja 2018 roku.

Wymagania

Do realizacji tych celów niezbędne będzie :

  • umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność ustalania priorytetów
  • elastyczność w działaniu, dyspozycyjność w sezonie
  • dobra obsługa komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • mile widziana znajomość branży rolniczej/ nasiennej/studia agrotechniczne

Oferujemy

  • szkolenie i pomoc w uzyskaniu potrzebnych kwalifikacji urzędowych,
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę i wynagrodzenie prowizyjne
  • bogaty pakiet socjalny
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań (samochód służbowy, telefon,)

Wymagane dokumenty

cv i list motywacyjny