Umowa o pracę - księgowy/a
Mille Sapori Plus Sp. z o.o. Ursus, Warszawa, Polska 18 marca 2021

Jesteśmy liderem na polskim rynku w imporcie włoskich produktów spożywczych. Zaopatrujemy restauracje, hotele, firmy cateringowe w całej Polsce.

Poszukujemy odpowiedzialnej, zorganizowanej osoby, która rozpoczyna swoją karierę w księgowości

Zadania:

  • formalno – rachunkowa kontrola dokumentów księgowych,
  • uzgadnianie i kontrola rozrachunków
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

Wymagania

  • chęć do pracy,
  • teoretyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim Ms Excel.

Oferujemy

  • wdrożenie i przyuczenie na stanowisku pracy,
  • zdobycie doświadczenia w dziale księgowości,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • elastyczne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę.

Wymagane dokumenty

CV