Umowa o pracę - Młodsza księgowa / Młodszy księgowy ze znajomością języka angielskiego
CJR Polska sp. z o.o. Helion, Cybernetyki 7, 01-001 Warszawa, Polska 12 marca 2019

CJR Polska sp. z o.o. należy do portugalskiej grupy CJR, założonej w 1970 roku, i jest generalnym wykonawcą w branży energii odnawialnych: wiatrowej i słonecznej. Z uwagi na dynamiczny rozwój inwestycji na polskim rynku, poszukujemy obecnie do naszego biura w Warszawie osoby do działu finansowo-księgowego na stanowisko Księgowej/Księgowego.

  • Dekretacja, księgowanie dowodów księgowych i operacji gospodarczych
  • Weryfikacja, rozliczanie, uzgadnianie rozrachunków
  • Uzgadnianie kont księgowych
  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Zamykanie miesiąca, roku

  • Kontakt z kontrahentami oraz współpraca z instytucjami

  • Merytoryczne wspieranie zespołu (m.in. zaliczki pracownicze)

  • Dbałość o kompletność i prawidłowy obieg dokumentów

  • Inne zadania ad-hoc

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/ finansów
  • 1-2 lata doświadczenia w księgowości
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Znajomość systemu SAP będzie atutem
  • Mile widziana pomysłowość i chęć wdrażania usprawnień

Oferujemy

  • Wszechstronny rozwój w obszarze księgowości i finansów
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Sprzęt firmowy: laptop, telefon komórkowy
  • Przyjazną atmosferę w biurze

Wymagane dokumenty

CV w języku polskim i angielskim