Umowa o pracę - Księgowa / Księgowy
Würth Polska Sp. z o.o. Posag 7 Panien, Warszawa, Polska 12 grudnia 2017

Würth to światowy lider w technice zamocowań. Istniejemy w Polsce od 27 lat i zatrudniamy ponad 620 osób, z których 250 pracuje z nami ponad 10 lat. Dynamiczny rozwój firmy potwierdzają stale osiągane wzrosty. Pozycję lidera w naszej branży osiągnęliśmy dzięki profesjonalizmowi. Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. Würth jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Dzięki takiej polityce pracownicy chętnie wiążą się z firmą i pozostają z nami na długo.

Twoje zadania:

•        Prowadzenie rozliczeń z pracownikami

•        Analiza kont księgowych

•        Rozliczanie oraz księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych

•        Księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupowych krajowych i zagranicznych

•        Sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS

•        Współpraca z audytorem w trakcie przeglądów i badań sprawozdań finansowych

Wymagania

Twój profil:

•        Roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowości na samodzielnym stanowisku

•        Znajomość przepisów ustawy o VAT i CIT oraz ewidencji środków trwałych

•        Znajomość zasad dekretacji i obiegu dokumentów

•        Wykształcenie kierunkowe (księgowość, rachunkowość, finanse)

•        Komunikatywna znajomość języka angielskiego

•        Rzetelność, systematyczność, zaangażowanie w realizację obowiązków

•        Dodatkowym atutem będzie znajomość SAP

Oferujemy

 Gwarantujemy Ci:

•        Możliwość rozwoju w obszarze księgowości

•        Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami

•        Atrakcyjny system wynagradzania

•        Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

•        Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30, w piątki do 14.00

Wymagane dokumenty

CV