Umowa o pracę - Księgowa / Księgowy z jęz. szwedzkim / norweskim
GiGroup Gdynia, Polska 8 września 2017

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obowiązki:

  • Księgowanie faktur
  • Rozliczanie należności
  • Wystawianie dokumentów księgowych
  • Wprowadzanie dokumentów do programu SAP
  • Zapewnianie płynnego obiegu dokumentów księgowych
  • Dbanie o dobre relacje z klientem
  • Rozliczanie kosztów podróży
  • Stała współpraca z członkami zespołu

Wymagania

  • Co najmniej rok doświadczenia w obszarze księgowości lub wykształcenie w obszarze finansów lub księgowości
  • Język szwedzki lub norweski na poziomie min B2
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Doświadczenie w systemie SAP mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę dla międzynarodowego klienta
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy
  • Dodatkowy system premiowy
  • Pakiet benefitów (m.in.: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, vouchery na paliwo, bilety do kina, vouchery na zakupy, itd.)
  • Codzienny kontakt z ludźmi z całego świata
  • Szansa na rozwój, szkolenia m.in.: szkolenia z obsługi systemów, kompetencji miękkich jak i kursy językowe
  • Przyjazną atmosferę w ciekawym zespole
  • Owocowe Poniedziałki

Wymagane dokumenty

CV na e-mail: biuro.gdansk@gigroup.com