Inna forma zatrudnienia - Księgowa / Księgowy
Lucre – Usługi Księgowe Sp. z o.o. Stefana Batorego 20, Warszawa, Polska 27 września 2018

Lucre – Usługi Księgowe jest dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym z siedzibą w Warszawie, specjalizującym się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych. Zapewniamy obsługę rachunkową, rozliczamy pracowników, wspieramy i doradzamy w biznesie. Oferujemy pracę dla najlepszych ludzi z rynku usług księgowych i nie tylko. Co to oznacza? Zależy nam na osobach, które są otwarte na nowe rozwiązania i pomysły, mają zdolność szybkiego uczenia się, nie lubią stać w miejscu i chcą pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Księgowa / Księgowy to stanowisko dla osób odpowiedzialnych za kompleksową obsługę jednego lub większej liczby obszarów księgowości, wśród których znajdują się m.in. środki trwałe, należności, zobowiązania, podatki itp. Ilość i rodzaj powierzonych obowiązków zależy od wielkości i specyfiki branży, w której działa firma naszego Klienta.

Obowiązki:

  • prowadzenie Ksiąg Rachunkowych
  • rozliczanie Ksiąg Przychodów i Rozchodów
  • wystawianie faktur
  • wyliczanie wynagrodzeń
  • przygotowywanie deklaracji ZUS (Płatnik), PIT, CIT, VAT
  • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
  • przygotowywanie przelewów
  • przygotowywanie umów (o pracę, cywilnoprawnych)
  • bieżący kontakt z Klientami biura rachunkowego
  • współpraca z Urzędami
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości i finansów
  • znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, Internet
  • znajomość obsługi programów finansowo-księgowych
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dokładność, terminowość, odpowiedzialność samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku księgowego/młodszego księgowego w biurze rachunkowym
  • doświadczenie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • znajomość obsługi programów Symfonia, Płatnik posiadanie certyfikatu Ministra Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej
    (wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości i wielkości obsługiwanych Klientów)
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpłatną opiekę medyczną, po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • pracę w profesjonalnym zespole

CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym