Umowa o pracę - Kreślarz Instalacji sanitarnych w REVIT
INSTAC Sp. z o.o. Stara Iwiczna, Polska 3 lutego 2018

Prężnie rozwijająca się i nowoczesna firma działająca od wielu lat w branży ochrony przeciwpożarowej, świadcząca kompleksowe usługi doradztwa technicznego, projektowania, montażu i uruchamiania instalacji przeciwpożarowych.

Zakres obowiązków:

  • Rysowanie instalacji mgły wodnej oraz tryskaczowej wg. wytycznych projektanta
  • Koordynacja z innymi branżami HVAC

Wymagania

  • Dobra znajomość oprogramowania REVIT oraz AutoCad
  • Doświadczenie w rysowaniu instalacji HVAC w programie REVIT
  • Znajomość aplikacji biurowych MS Office
  • Dokładność wykonywania zadań, sumienność i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce i na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

Wymagane dokumenty

CV