Umowa zlecenie - Kreślarz CAD
APPIUS Inżynieria Sp. z o.o. Marywilska 38, Warszawa, Polska 4 stycznia 2018

Nazwa naszej firmy wywodzi się od Appiusa Claudiusa Caecusa, który został konstruktorem jednego z pierwszych akweduktów w Rzymie zwanego od jego imienia Aqua Appia, a także najstarszej bitej drogi rzymskiej – Via Appia.

Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby każdemu z naszych klientów zapewniać obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając optymalne rozwiązania. Szeroki zakres usług, w skład których wchodzi projektowanie dróg, mostów, także budownictwo jednorodzinne, wielorodzinne, przemysłowe oraz kosztorysowanie, nadzory, przeglądy, powoduje, że jesteśmy wstanie zapewnić również Państwu kompletne zadowolenie.

Stanowisko: Kreślarz AutoCAD – branża drogowa,

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    przygotowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej,

    koordynacja zadań projektowych,

    redagowanie pism i wniosków do opinii i uzgodnień

    telefoniczna i mailowa obsługa klienta,

Wymagania

    wykształcenie min. Średnie, rozpoczęte studia na kierunku budownictwo lub pokrewnym np. geodezja,

    znajomość programów MS Office,

    dobra organizacja pracy,

    rzetelność, ambicja, odpowiedzialność,

Oferujemy

    stabilne warunki zatrudnienia,

    szkolenie w zakresie obsługi programów branżowych AutoCad itp.

    możliwość rozwoju zawodowego,

    możliwość zdobywania praktyki zawodowej do uzyskania uprawnień budowlanych w specjalności:

Inżynieryjnej drogowej- projektowe i wykonawcze,

Konstrukcyjno- budowlane- wykonawcze,

Elektryczne- projektowe,

Sanitarne- projektowe.

• życiorys i list motywacyjny, • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.