Umowa o pracę - Kosztorysant / Rozliczeniowiec
Salini Polska Marki, Polska 26 lutego 2018

W związku z prowadzonymi aktualnie pracami firma Salini Polska (Salini Impregilo) poszukuje kandydatów na stanowiska biurowe: 1. Kosztorysant / Rozliczeniowiec (stanowisko asystenta / asystentki – wsparcie działu rozliczeń przy aktualnie prowadzonych pracach)

Opis stanowiska (zakres podstawowy):

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej aktualnie prowadzonych robót budowlanych – współtworzenie wystąpień o płatność do zamawiającego (GDDKiA)
  • Współtworzenie bazy danych o Podwykonawcach, Usługodawcach i Dostawcach
  • Sporządzanie i archiwizacja dokumentacji rozliczeniowej firm pracujących na kontrakcie
  • Wsparcie pozostałych działań działu rozliczeń

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie budowlane lub pokrewne (min. Inżynierskie)
  • Ogólna znajomość zagadnień prawa budowlanego
  • Ogólna znajomość przebiegu procesu budowlanego
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne (umiejętności indywidualnego planowania czasu  pracy i zadań, skrupulatność i dokładność)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość obsługi komputera, zwłaszcza programów biurowych (pakiet office – excel!), znajomość środowiska programowego AutoCad będzie atutem
  • Znajomość języka angielskiego (poziom średniozaawansowany)

Oferujemy

  • Umowa o pracę – pełny etat
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia – kontrakt prowadzony w oparciu o FIDIC – droga ekspresowa

Wymagane dokumenty

CV