Staż/praktyki - Kosztorysant/ Projektant
Solcraft Sp. z o.o. Warszawa, Polska 10 czerwca 2019

Solcraft to młoda polska firma o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy producentem innowacyjnych systemów budowlanych H-Block (ulepszona wariacja paneli SIP) i Thexpan (termodynamiczna płyta warstwowa) z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Dzięki naszym produktom powstają wysoce energooszczędne nowoczesne obiekty mieszkaniowe, przemysłowe i zupełnie niestandardowe (obiekty modułowe, mobilne, pływające itp.).

Zadania:

  • Kosztorysowanie i ofertowanie
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej,
  • Współpraca z działem realizacji projektów i produkcji

Możliwe także:

  • Obsługa programu Dietrich po przeszkoleniu
  • Projektowanie budynków energooszczędnych w konstrukcji H-Block i Thexpan

Wymagania

  • Student kierunku Budownictwo
  • Znajomość programu AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność czerpania przyjemności z codziennej zmienności i wyzwań.

Oferujemy

  • Istnieje możliwość przedłużenia praktyk.
  • Praca w biurze handlowym w Michałowicach – komunikacją miejską 25 minut od centrum Warszawy.

Wymagane dokumenty

CV