Umowa o pracę - Kosztorysant budowlany/ specjalista ds. ofertowania
Espiro Investment Sp. z o.o. Sp. K. 10 kwietnia 2021

Firma Espiro Investment jest jedną z największych firm w Polsce, specjalizujących się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych na terenie całego kraju. Jako generalny wykonawca, odpowiadamy za wszystkie aspekty związane z realizacją stanów surowych, deweloperskich i wykończeniowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: kosztorysant budowlany/specjalista ds. ofertowania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza i weryfikacja projektów
  • wykonywanie przedmiarów prac budowlanych
  • kompletowanie ofert od firm podwykonawczych
  • wykonywanie pełnych kosztorysów na stany surowe i deweloperskie

Wymagania

  • wykształcenie budowlane (w trakcie lub po zakończeniu studiów)
  • dobra obsługa komputera i programów (Excel, Word, itp.)
  • ogólna wiedza techniczna
  • staranność i sumienność pracy

Oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego
  • praca w młodym, zgranym zespole
  • stabilne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy (komputer, telefon, niezbędne oprogramowanie)
  • możliwość poszerzania wiedzy w każdej branży budownictwa jednorodzinnego

Wymagane dokumenty

CV prosimy wysyłać na adres h.was@espiroinvestment.pl