Umowa zlecenie - Kosztorysant
Eko Wilanów A.J. Kowalczyk s.k. Wiertnicza, Warszawa, Polska 14 września 2017

Eko Wilanów A.J. Kowalczyk Sp. k między innymi:

  • świadczy usługi  w zakresie kosztorysowania obiektów dla klientów aplikujących o dofinansowanie inwestycji z Funduszy    UE
  • przygotowuje wnioski na dotacje UE w zakresie energii odnawialnej.

Zatrudnimy studentów inżynierii lądowej i budownictwa

Obowiązki:

  • sporządzanie, sprawdzanie i poprawianie przedmiarów i kosztorysów
  • weryfikacja formalno – prawna dokumentacji budowlanej i przetargowej
  • weryfikacja protokołów odbioru, faktur i rozliczeń po zakończeniu robót budowlanych

Wymagania

  • znajomość prawa budowlanego, zasad kosztorysowania i rozliczania robót budowlanych
  • znajomość programów do kosztorysowania
  • znajomość oprogramowania CAD
  • bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych EXCEL
  • posiadanie programu Norma będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie kosztorysowania i funduszy unijnych
  • pracę w zespole specjalistów ds. budownictwa, ekonomii i funduszy unijnych

Wymagane dokumenty

CV