Umowa o pracę - Koordynator/ka Programu (nr ref.: 02/06/2018/DP)
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Warszawa, Polska 6 czerwca 2018

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest niezależną, pozarządową instytucją typu non-profit, powołaną dla wspierania nauki. Działa nieprzerwanie od 1991 roku i niezmiennie realizuje swoją misję: „wspierać najlepszych, aby mogli stać się jeszcze lepsi”.

Główne zadania:

  • identyfikacja, nabór i współpraca z ekspertami,
  • organizowanie procesu oceny postępu projektów,
  • zarządzanie wnioskami o wprowadzanie zmian w projektach,
  • kontakt z beneficjentami projektów i wspieranie ich w prawidłowej realizacji projektów,
  • współpraca z instytucjami naukowymi w Polsce i za granicą,
  • udział w promowaniu projektów finansowanych przez FNP.

Wymagania

  • stopień naukowy lub ukończone studia doktoranckie,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu lub realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • doskonała organizacja pracy i zdolności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • znajomość drugiego języka obcego,
  • preferowane dziedziny nauki: nauki techniczne, biotechnologia, nauki ścisłe.

Oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo, przewidywany okres zatrudnienia – 12 miesięcy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (z zaznaczonym nr ref.: 02/06/2018/DP) na adres: rekrutacja@fnp.org.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 20 czerwca 2018 roku.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Na aplikacji uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922.)”.

Wymagane dokumenty

CV + list motywacyjny