Umowa zlecenie - Koordynatorka działu realizacji
Good Looking Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Ulica Bartycka, Warszawa, Polska 24 stycznia 2018

Good Looking Studio – lider ręcznie malowanych reklam outdoorowych, murali artystycznych i grafik ściennych. Potrafimy namalować wszystko i w każdym rozmiarze, na różnych podłożach, na dużych wysokościach i w każdych warunkach. Pracujemy dla największych, najbardziej prestiżowych marek. Mamy zaplecze, wiedzę i umiejętności, by realizować nawet najbardziej złożone projekty. Uwaga, rośniemy i zaczynamy podbijać Europę 🙂

Twoje zadania:

  • Przydzielanie zadań współpracownikom
  • Współpraca z innymi działami firmy: Malarzami, Kreacji i Zarządzania projektami
  • Optymalizacja zamówień i ewidencja dokumentów WZ/PZ w programie LoMag
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Pomoc w rekrutacji pracowników czasowych, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem
  • Poszukiwanie nowych sposobów organizacji pracy magazynu i ich praktyczne wdrożenie

Wymagania

Chcielibyśmy żebyś:

  • Posiadał/a umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiał/a praktycznie wykorzystać Excela w swoich codziennych obowiązkach
  • Posiadał/a prawo jazdy kat. B i nie bał/a się wsiąść za kółko VW Transportera 🙂
  • Mile widziane ukończone studia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  • Mile widziane doświadczenie w organizacji i optymalizacji procesów

Oferujemy

Od nas dla Ciebie:

  • bardzo ciekawa i jedyna w swoim rodzaju praca w największej w Europie firmie zajmującej się malowaniem reklam outdoorowych
  • wsparcie i przyjazna atmosfera
  • ciekawe wyzwania każdego dnia, na podstawie których możesz się wiele nauczyć

Wymagane dokumenty

CV