Inna forma zatrudnienia - Koordynator w Dziale Regulacyjno-Prawnym
Danone Sp. z o.o. Warszawa, Polska 1 września 2017

Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos czy NUTRICIA to jedne z najpopularniejszych marek na świecie. Danone zajmuje pierwsze miejsce na rynku świeżych produktów mlecznych oraz drugie na rynku wód butelkowanych,  żywności dla dzieci i żywności medycznej w Europie. Nasza firma jest również obecna na rynkach krajów rozwijających się. Dla osób z pasją, lubiących wyzwania, poszukujących możlwości rozwoju, Danone ma coś wyjątkowego do zaoferowania…..

Główne zadania

  • analiza aktów prawnych i regulacji dotyczących produkcji i sprzedaży produktów żywnościowych
  • udział w procesie walidacji etykiet
  • przygotowywanie wystąpień i prezentacji na potrzeby działu
  • tworzenie bazy danych dokumentów regulacyjno-prawnych dla spółek grupy
  • koordynacja obiegu korespondencji oraz prowadzenie działowego archiwum
  • wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań

Wymagania

  • absolwent lub student ostatniego roku Technologii Żywności i Żywienia Człowieka
  • dyspozycyjność w wymiarze minimum 4 dni w tygodniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • otwartość na pracę w różnych lokalizacjach Grupy na terenie Warszawy
  • wysoki poziom odpowiedzialności i dojrzałość osobista
  • kreatywność w działaniu i nastawienie na rozwiązania
  • wysoki poziom zdolności analitycznych i przywiązanie do szczegółów
  • bardzo dobra organizacja i umiejętność określania priorytetów.

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o działalność gospodarczą (B2B), przez okres 6 miesięcy
  • możliwość zdobywania unikalnego doświadczenia w obszarze regulacyjnym w międzynarodowej korporacji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole.

Wymagane dokumenty

cv