Umowa o pracę - Koordynator w dziale logistyki ds. transportu lokalnego w Polsce
SFS International Nowa 6, Piaseczno, Polska 25 września 2018

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce.

Obecnie dla jednego z Naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator w dziale logistyki ds. transportu lokalnego w Polsce

Miejsce pracy: Polska, Rawa Mazowiecka

Opis stanowiska:

• Organizowanie i kontrola transportów

• Ciągłe poszukiwanie dodatkowych ulepszeń

• Analizy kosztów transportu

• Komunikacja ze wszystkimi zainteresowanymi stronami

• Tworzenie i monitorowanie wskaźników KPI

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe ( ekonomia/ logistyka)

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie/ język niemiecki na plus

• Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)

• Zorientowanie na klienta

• Chęć ciągłego samorozwoju oraz doskonalenia

• Pozytywne podejście do rozwiązywania problemów

• Elastyczność

• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• Gotowość do podróży służbowych na terenie kraju oraz 3 razy w roku do głównej siedzimy firmy zagranicą

Mile widziane:

• Doświadczenie

Oferujemy

Oferujemy:

•   Zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio przez firmę

•   Możliwość rozwoju oraz pracę w międzynarodowym środowisku

•  Ciekawe oraz pełne wyzwań stanowisko pracy

•  Udział w delegacjach zagranicznych

Wymagane dokumenty

CV