Umowa zlecenie - Koordynator szkoleń
Private Corporate Consulting Sp. z o.o. Warszawa, Polska 1 lutego 2018

Private Corporate Consulting Sp. z o. o.
* 8 lat na rynku
* 16 lokalizacji szkoleniowych
* 1000 szkoleń rocznie
* 40 zaangażowanych pracowników
* 90% kadry menadżerskiej z awansów wewnętrznych

Zakres obowiązków

Koordynacja szkoleń:

  • Dbanie o spełnianie standardów Firmy
  • Zarządzanie sprawnym przebiegiem szkolenia
  • Sprawdzenie w hotelu, czy wszystko jest przygotowane zgodnie z zamówieniem
  • Podłączenie komputera i projektora prelegentowi
  • Zarejestrowanie uczestników (podbicie delegacji, poproszenie uczestników o podpisanie listy uczestników, wręczenie uczestnikom materiałów szkoleniowych i długopisów firmowych)
  • Rozpoczęcie szkolenia (krótkie przedstawienie informacji organizacyjnych)
  • Sprawdzenie w kuchni hotelowej czy zgadza się liczba osób na obiad
  • Rozlosowanie wina spośród wypełnionych ankiet
  • Ewaluacja przeprowadzonego szkolenia
  • Rezerwacja noclegu w kolejnym mieście wojewódzkim
  • Przejazd po szkoleniu do kolejnego miasta razem z prelegentami
  • Praca od poniedziałku do piątku na wyjeździe

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Otwartych osobowości,
  • Osób gotowych na nowe wyzwania,
  • Miłej prezencji oraz nienagannej dykcji,
  • Ludzi ciekawych świata,
  • Idealna praca dla osób studiujących administrację lub politologię,
  •  Wymagane: czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

1. Bardzo szybki rozwój zawodowy i osobisty – podczas szkoleń – zdobycie ogromnej wiedzy z zakresu prawa oraz funkcjonowania urzędów administracji samorządowej, umiejętności koordynacji szkolenia, występy publiczne, obsługa klienta, kontakty z prelegentami, kontakty z hotelami, pilnowanie sprawnego przebiegu szkolenia, rozwój w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie

2. Służbowy samochód – Ford Mondeo

3. Wyżywienie (śniadanie i obiad)

4. Możliwość zwiedzenia Polski – wszystkich 16 miast wojewódzkich

5. Możliwość spróbowania bardzo dobrej kuchni w hotelach 3 i 4 gwiazdkowych

6. Premie za dodatkowe aktywności w trakcie odbywających się warsztatów

Wymagane dokumenty

CV oraz list motywacyjny