Umowa o pracę - Koordynator ds. Rozliczeń i Umów
Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 3 września 2018

Dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie zarządzania flotą samochodową, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator/ka ds. Rozliczeń i Umów

Na proponowanym stanowisku czekają takie zadania jak:

  • kontrola faktur serwisowych oraz kosztów assistance,
  • rozliczanie umów serwisowych, a także koordynacja zmian umów współpracy.
  • Współpraca będzie odbywać się także w kontakcie z działem księgowości.

Wymagania

Oferta skierowana jest zarówno do absolwentów jak i osób w trakcie studiów, które są dyspozycyjne do pracy w pełnym wymiarze godzin. Atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz doświadczenie przy rozliczaniu faktur usług serwisowych. Na danym stanowisku bardzo ważna jest umiejętność prioretyzacji zadań, dokładność i terminowość.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę w rozwijającym się zespole z doskonałą atmosferą, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Wymagane dokumenty

CV