Staż/praktyki - Koordynator ds. Branży Sanitarnej Miejsce pracy: Warszawa, Kołobrzeg
Koordynator ds. Branży Sanitarnej Miejsce pracy: Warszawa, Kołobrzeg 25 stycznia 2019

ERBUD GROUP

www.erbud.pl

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie prac podwykonawców,
  • Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży sanitarnej,
  • Optymalizacja procesów,
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa ofert podwykonawców, rozliczenia podwykonawców,
  • Przygotowywanie ofert przetargowych,
  • Sporządzanie kosztorysów, przygotowywanie harmonogramów realizacji prac.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: inżynieria środowiska lub pokrewne) w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych – sanitarnych bez ograniczeń,
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia do kierowania robotami będą dodatkowym atutem,
  • Znajomości kosztorysowania,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym MS Project, AutoCAD, NORMA PRO.

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego,
  • Możliwość stałej pracy w Warszawie lub na czas trwania projektu ok. 1 rok w Kołobrzegu,
  • Po zakończeniu projektu w Kołobrzegu możliwość podjęcia pracy w Warszawie,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Naukę języków obcych zarówno poprzez lekcje stacjonarne jak i naukę on-line,
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych,
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@erbud.pl, w tytule maila wpisując

Koordynator ds. branży sanitarnej Warszawa lub za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego: