Umowa o pracę - Koordynator Budowy / Inżynier Budowy – nr ref. 9364
Bank Danych o Inżynierach Warszawa, Polska 9 marca 2018

Opis pracodawcy:
Klient Banku Danych o Inżynierach. Inwestor i deweloper projektów handlowych i mieszkaniowych

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją kontraktu z imienia inwestora pod kątem znajomości z projektem, wytycznymi inwestora oraz sztuką budowlaną,
  • rozliczanie GW, wykonawców bezpośrednich,
  • organizacja dostaw inwestorskich, egzekwowanie jakości,
  • nadzór nad postępem prac oraz odpowiedzialność za budżet i harmonogram realizacji,
  • organizacja budowy i uczestników w ramach budowy,
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych,
  • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mgr inż. budownictwa),
  • mile widziana specjalizacja ogólnobudowlana, sanitarna lub elektryczna,
  • mile widziane uprawnienia budowlane,
  • 1-2 przeprowadzone inwestycje budowlane (budowa z lokalami pod wynajem) o minimalnym budżecie 8 mln jako Inżynier Budowy,
  • znajomość AutoCad 2D, Excel
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty

CV