Umowa o pracę - Kontroler Jakości
POL-KRES EDWOOD Daniel Tomaszuk Biała Podlaska, Polska 10 czerwca 2019

Już od 1999 roku, jako firma rodzinna, specjalizujemy się w przetwórstwie drewna dębowego. Obecnie jesteśmy wiodącym producentem dębowych płyt klejonych meblowych mikrowczepowych oraz z lameli litych w UE. Nasi odbiorcy znają nas jako młodą, dynamicznie rozwijającą się firmę. Stale inwestujemy w rozbudowę własnych obiektów, modernizujemy linie technologiczne oraz usprawniamy procesy produkcyjne, dzięki czemu podnosimy wartość dodaną wytwarzanych przez nas wyrobów.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości dostaw surowców (drewno dębowe)
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych, analiza przyczyn, monitorowanie procesu reklamacji
  • Przeprowadzanie pomiarów
  • Sporządzanie raportów i analiz

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (drewno liściaste);
  • Zdolność logicznego myślenia i podejmowania decyzji w warunkach stresu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Mile widziane są ukończone studia o kierunku Technologia drewna.

Oferujemy

  • Mieszkanie służbowe;
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Liczne dofinansowania do wydarzeń kulturalnych, wczasy pod gruszą.

Wymagane dokumenty

Proszę wysłać CV na adres praca@edwood.pl