Umowa o pracę - Kontroler jakości
GOBARTO S.A. Warszawa, Polska 29 stycznia 2018

GOBARTO S.A. to jeden z największych polskich producentów wieprzowiny. Spółka funkcjonuje na rynku polskim oraz zagranicznym.

Zadania:

·         porządkowanie, segregowanie, magazynowanie napływającej dokumentacji (audyty DJD, audyty właścicielskie, audyty dostawców)

·         wykonywanie prostych zadań na potrzeby innych pracowników działu

  • wsparcie pełnomocnika Zarządu ds. systemów jakości (PZdSJ) w wykonywanych pracach:
    • nadzór nad audytowaniem dostawców
    • prowadzenie audytów właścicielskich
    • nadzór nad marką własną
    • analiza dokumentacji wytwarzanej w czasie pracy regionalnych kontrolerów jakości, analiza statystyczna uzyskiwanych wyników, analiza tendencji, powtarzających się niezgodności, poszukanie rozwiązań
    • opracowywanie raportów i harmonogramów
    • przygotowanie szkoleń – prezentacje i sprawy organizacyjne
    • pilnowanie kalendarza
    • prowadzenie korespondencji
  • kontrolowanie produktów oferowanych w CD pod względem poprawności znakowania, bezpieczeństwa, zgodności ze specyfikacją, ocena organoleptyczna produktów
  • ·         realizacja zleconych audytów w innych lokalizacjach i u dostawców

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, ochrona środowiska, zarządzanie jakością, organizacja produkcji żywności)
    • znajomość programów MS Office
    • umiejętność formułowania precyzyjnych i poprawnych (stylistycznie, językowo i ortograficznie) wypowiedzi w języku polskim
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • znajomość prawodawstwa żywnościowego lub/i z zakresu ochrony środowiska
    • empatia, otwartość, zorientowanie na cele
    • zdolności analityczne
    • komunikatywność, łatwość nawiązania kontaktów, chęć podejmowania nowych wyzwań
    • umiejętność pracy w zespole
    • systematyczność, dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy

    • umowę na zastępstwo
    • ciekawe, pełne wyzwań stanowisko pracy
    • możliwość pracy w przyjaznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy
    • dofinansowanie pakietu sportowego
    • możliwość ubezpieczenia grupowego

    Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).”

    Oferty prosimy przesyłać na adres email: rekrutacja@gobarto.pl

    Wymagane dokumenty

    CV