Umowa o pracę - Konsultant w Dziale Usług Księgowych
Antareco Sp. z o.o. Bukowińska, Warszawa, Polska 5 maja 2017

Antareco Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się spółką świadczącą usługi księgowe i doradcze, specjalizującą się w księgowości dla instytucji finansowych, spółek z branży nieruchomości oraz usług. Jesteśmy alternatywą dla firm doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki. Wyróżnia nas przyjazna atmosfera oraz możliwość realnego wpływu naszych Pracowników na rozwój i kształt naszej firmy.

Umowa o pracę - Konsultant w Dziale Usług Księgowych

Zakres obowiązków obejmuje zadania związane z prowadzeniem pełnej księgowości spółek polskich i zagranicznych oraz świadczeniem usług doradczych, w tym:

• wykonywanie księgowań i zapisów w rejestrach
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz różnego typu raportów
  • utrzymywanie kontaktu z partnerami biznesowymi
  • udział w projektach doradczych związanych z kwestiami księgowymi

Jest pożądane, aby kandydaci:

• byli absolwentami albo studentami studiów w zakresie finansów i rachunkowości
  • posiadali 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości (mile widziane doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe na rzecz klientów)
  • znali bardzo dobrze język angielski, tak aby możliwa była bezpośrednia komunikacja ustna oraz pisemna z przedstawicielami zagranicznych klientów
  • umieli posługiwać się programami pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint
  • zamierzali poszerzać swoje umiejętności zawodowe i byli otwarci na nowe wyzwania
  • umieli zachować najwyższą jakość swojej pracy
  • znajomość innego języka obcego na poziomie komunikatywnym będzie zaletą

• możliwość rozwoju zawodowego w trakcie pracy na rzecz międzynarodowych podmiotów;
  • pracę w dobrej atmosferze – w miejscu przyjaznym, będącym alternatywą dla dużych korporacji;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
  • szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków.

.

Prosimy o przesłanie CV na adres agata.grzybek@arenatax.pl.