Umowa o pracę - Konsultant telefoniczny z bdb. znajomością j. niemieckiego i angielskiego
Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. Warszawa, Polska 24 października 2016

Winckler Personal jest firmą doradztwa personalnego. Od 2012 r. wspieramy kontrahentów krajowych i zagranicznych w pozyskiwaniu specjalistów oraz kadry menedżerskiej oraz zarządzającej. Specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych między innymi dla branż takich jak: FMCG, spedycja, przemysł, inżynieria, SSC/BPO, IT, transport, logistyka. Obecnie do naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży turystycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant telefoniczny z bdb. znajomością j. niemieckiego i angielskiego

miejsce pracy: Warszawa

Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny z klientem biznesowy (niemieckojęzycznym)
  • zapewnienie wsparcia technicznego osobiście lub zdalnie (telefon/email)
  • aktualizacja i utrzymywanie Service Now w szybki i efektywny sposób
  • monitorowanie i eskalacja wszystkich incydentów zgodnie z ustalonymi poziomami usług i usług IT, przesyłki procedur i procesów ITIL
  • wdrażanie najbardziej opłacalnych i korzystnych rozwiązań

Wymagania

  •  min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości Active Directory oraz SLA
  • bieglej znajomości języka niemieckiego i angielskiego
  • wykształcenia wyższego (kierunki filologiczne/informatyczne)
  • znajomości Service Now albo podobnej technologii Service Desk
  • umiejętności przedstawiania jasnych, zwięzłych wypowiedzi Klientom

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę MultiSport
  • premie uznaniowe

Aplikuj:  rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Wymagane dokumenty

CV