Umowa zlecenie - Konsultant telefoniczny
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Mokotów, Warszawa, Polska 13 października 2017

Rozpoczęliśmy działalność 13 stycznia 2003 roku jako pierwsza w Polsce firma ubezpieczeniowa działająca w modelu direct. Dziś inni idą w nasze ślady, sprzedając polisy ubezpieczeniowe przez telefon i Internet. Jesteśmy dostępni pod jednym, łatwym numerem telefonu (22) 444 44 44, za pośrednictwem którego nasi Klienci mogą uzyskać informacje na temat naszej firmy i naszych produktów, wyliczyć składkę ubezpieczeniową oraz kupić polisę. Pod tym samym numerem telefonu można również wezwać pomoc w razie wypadku, zgłosić oraz zlikwidować szkodę.

Nasza oferta i podejście do obsługi Klientów spotkały się z uznaniem i dużym zainteresowaniem, co dało nam szerokie perspektywy rozwoju. Na początku swojej działalności oferowaliśmy jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu, a obecnie nasza oferta obejmuje również ubezpieczenie mieszkania i podróży, a także ubezpieczenia dla małych i średnich przedsiębiorstw. Od września 2014 należymy do grupy PZU.

Umowa zlecenie - Konsultant telefoniczny

• kontakt telefoniczny z klientami Link4
  • uaktualnianie danych kontaktowych klientów Link4
  • przełączanie rozmów telefonicznych