Umowa o pracę - Konsultant Techniczny Polska Północ (branża rolnicza)
Headcount Solutions Trójmiasto, Gdańsk, Polska 20 lipca 2017

Światowy lider w produkcji zbóż dzięki najnowocześniejszej technologii w połączeniu ze sprawdzonymi mechanizmami uprawy.

Umowa o pracę - Konsultant Techniczny Polska Północ (branża rolnicza)

Konsultant Techniczny będzie odpowiedzialny za następujące obszary:

• Zarządzanie procesem rejestracji w celu zatwierdzenia zakresu produktów firmy z lokalnymi organami regulacyjnymi.
  • Dbanie o to, by firma spełniała wszystkie wymogi rejestracji prawnej / ustawowej.
  • Dbanie o to, by wszystkie instalacje klienta były przeprowadzane w sposób ciągły o wysokiej jakości spełniając wymagania prawne oraz wymagania klientów.
  • Wspomaganie w rozwoju i wdrażaniu bezpłatnych i płatnych prób produktu z klientami.
  • Kontakt z odpowiednimi departamentami lokalnych uczelni wyższych i organów badawczych, aby opracować, wdrożyć i nadzorować badania terenowe różnych produktów.
  • Odpowiedzialność za zarządzanie wszystkimi aspektami technicznymi kluczowych kont klientów i kierowaniem planami poprawy jakości.
  • Zarządzanie, motywowanie i szkolenie zespołami technicznymi.
  • Kluczowy punkt kontaktowy dla wszystkich zapytań technicznych wewnętrznie – od innych działów i zewnętrznie – dostawców / audytorów / klientów.
  • Wspomaganie w opracowywaniu nowych produktów w celu spełnienia wymagań klientów i poprawy istniejących produktów w stosownych przypadkach

• Stopień licencjata w dziedzinie Rolnictwa, Inżynierii lub Nauk o Żywności i Żywieniu.
  • Minimum 5 lat doświadczenia w sektorze rolnym.
  • Umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej oraz pisania raportów.
  • Znajomość standardowych aplikacji biurowych.
  • Umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość.
  • Doświadczenie w planowaniu, ustalaniu celów i przygotowywaniu raportów technicznych.
  • Biegła znajomość języka angielskiego – niezbędna

Doskonały pakiet w wiodącej międzynarodowej grupie oraz możliwość atrakcyjnej ścieżki kariery.

CV w języku angielskim