Umowa o pracę - Konsultant Obsługi Klienta z jęz. niemieckim
Kariera.pl Warszawa, Polska 15 lutego 2018

Łatwo nawiązujesz kontakty, udzielanie pomocy innym sprawia Ci satysfakcję, a Twój kapitał to doświadczenie w pracy z klientem?

Świetnie! Wykorzystaj swój potencjał i dołącz do Nextbike.

Będziesz reprezentować markę znaną milionom Polaków – jesteśmy liderem w dostarczaniu i obsłudze samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich. W Polsce działamy od 2011 roku. Jesteśmy obecni na 4 kontynentach w 23 państwach i ponad 100 miastach. Nasza flota to ponad 35 000 tys. rowerów na caaaałym świecie 🙂  Nieustannie szukamy nowych kierunków rozwoju i planujemy kolejne destynacje.

Chcemy zmieniać zwyczaje społeczeństwa – aby pierwszym wyborem komunikacyjnym do poruszania się na co dzień był rower. Bo sport to nie tylko zdrowie, ale też więcej endorfin i częstszy uśmiech na twarzy 🙂

Umowa o pracę - Konsultant Obsługi Klienta z jęz. niemieckim

Będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę klientów, weryfikację danych osobowych oraz realizację zgłoszeń mailowych. Swoją pracą i postawą będziesz miał realny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów korzystających z naszych usług. Interesuje Cię co my przygotowaliśmy dla Ciebie? Zapewnimy Ci nieustanny rozwój i zastrzyk wiedzy niezbędnej  do realizacji codziennych zadań, abyś stale mógł udoskonalać jakość swojej pracy 🙂

Poszukujemy osób, które posiadają minimum półroczne doświadczenie w mailowej i telefonicznej obsłudze klientów w jęz. niemieckim. Potrafią zdefiniować potrzeby klientów, znaleźć najszybszą drogę do rozwiązania sprawy i zbudować długotrwałą pozytywną relację. Są osobami otwartymi i pełnymi energii, a satysfakcja Klienta jest dla nich najważniejsza. Dodatkowo koniecznością jest znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2  oraz nienaganna dykcja. Jesteśmy otwarci na osoby uczące się bądź będące świeżymi absolwentami. Pracujemy na trzy zmiany – popracujemy nad dostosowaniem grafiku pracy do Twojego planu zajęć na uczelni.

Proponujemy Ci zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę tymczasową. Chcemy Ci zapewnić skuteczny onboarding – zaczniesz od trzydniowego szkolenia wdrożeniowego, podczas którego poznasz kulturę firmy, produkty, standardy obsługi klienta. Możesz liczyć na swobodną atmosferę pracy, pozytywne nastawienie i uśmiech, bo mamy świetny i zgrany team. Zapewniamy świeże owoce i niezdrowe słodycze (w pochmurny dzień). Zaopatrzymy Cię w set firmowych gadżetów, którymi będziesz mógł pochwalić się wśród znajomych 😉 Dostaniesz od nas elastyczny pakiet benefitów: od upominków na Święta po kartę Multisport i możliwość pracy w elastycznych godzinach.

CV w jęz. angielskim