Umowa o pracę - Konsultant Obsługi Klienta z jęz. angielskim
Kariera.pl Warszawa, Polska 15 lutego 2018

Łatwo nawiązujesz kontakty, udzielanie pomocy innym sprawia Ci satysfakcję, a Twój kapitał to doświadczenie w pracy z klientem?

Świetnie! Wykorzystaj swój potencjał i dołącz do Nextbike.

Będziesz reprezentować markę znaną milionom Polaków – jesteśmy liderem w dostarczaniu i obsłudze samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich. W Polsce działamy od 2011 roku. Jesteśmy obecni na 4 kontynentach w 23 państwach i ponad 100 miastach. Nasza flota to ponad 35 000 tys. rowerów na caaaałym świecie 🙂  Nieustannie szukamy nowych kierunków rozwoju i planujemy kolejne destynacje.

Chcemy zmieniać zwyczaje społeczeństwa – aby pierwszym wyborem komunikacyjnym do poruszania się na co dzień był rower. Bo sport to nie tylko zdrowie, ale też więcej endorfin i częstszy uśmiech na twarzy 🙂

Umowa o pracę - Konsultant Obsługi Klienta z jęz. angielskim
  • Będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę klientów, weryfikację danych osobowych oraz realizację zgłoszeń mailowych.
  • Swoją pracą i postawą będziesz miał realny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów korzystających z naszych usług.
  • Interesuje Cię co my przygotowaliśmy dla Ciebie?
  • Zapewnimy Ci nieustanny rozwój i zastrzyk wiedzy niezbędnej  do realizacji codziennych zadań, abyś stale mógł udoskonalać jakość swojej pracy 🙂

“Sounds good?” Czytaj dalej 🙂

• Poszukujemy osób, które posiadają minimum półroczne doświadczenie w mailowej i telefonicznej obsłudze klientów w j. angielskim.
  • Potrafią zdefiniować potrzeby klientów, znaleźć najszybszą drogę do rozwiązania sprawy i zbudować długotrwałą pozytywną relację.
  • Są osobami otwartymi i pełnymi energii, a satysfakcja Klienta jest dla nich najważniejsza.
  • Dodatkowo koniecznością jest znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1  oraz nienaganna dykcja.
  •  Jesteśmy otwarci na osoby uczące się bądź będące świeżymi absolwentami.
  • Pracujemy na trzy zmiany – popracujemy nad dostosowaniem grafiku pracy do Twojego planu zajęć na uczelni.

• Proponujemy Ci zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę tymczasową.
  •  Chcemy Ci zapewnić skuteczny onboarding – zaczniesz od trzydniowego szkolenia wdrożeniowego, podczas którego poznasz kulturę firmy, produkty, standardy obsługi klienta.
  • Możesz liczyć na swobodną atmosferę pracy, pozytywne nastawienie i uśmiech, bo mamy świetny i zgrany team.
  • Zapewniamy świeże owoce i niezdrowe słodycze (w pochmurny dzień).
  • Zaopatrzymy Cię w set firmowych gadżetów, którymi będziesz mógł pochwalić się wśród znajomych 😉
  • Dostaniesz od nas elastyczny pakiet benefitów: od upominków na Święta po kartę Multisport i możliwość pracy w elastycznych godzinach.

CV w jęz. angielskim