Umowa o dzieło - Konsultant Handlowy B2B – praca zdalna
Bean&Buddies Sp. z o.o. Polska 2 czerwca 2017

Bean&Buddies to lokalny producent świeżo palonej kawy. Nasza palarnia znajduje się na terenie województwa mazowieckiego, a część pomysłów i receptur ma swoje korzenie w Szwecji, skąd pochodzi większość wspólników. Bean&Buddies działa od 2013 roku i ma już klientów w Szwecji, Hiszpanii, Norwegii i Francji.

Nasza kawa zawsze powstaje w 100% z najlepszych gatunkowo ziaren i z dumą możemy powiedzieć, że każdy nasz produkt jest rękodziełem: od zbiorów po zamknięte opakowanie. Cały proces starannie nadzorowany przez specjalistów od kontroli jakości.

Do Twoich zadań nie będzie należeć sprzedaż:

  • długopisów do samodzielnego montażu,
  • krasnali ogrodowych,
  • kożuchów w środku lata,
  • stalowych garnków na wagę złota,
  • robotów kuchennych,
  • odświeżaczy powietrza, map czy tureckich dywanów.

    Za to będziesz odpowiedzialny/a za oferowanie uwielbianych przez wszystkich świeżo palonych
    ziaren kawy, bez których żadne biuro nie potrafi  sprawnie funkcjonować.

Twoje zadania to:

  • pozyskiwanie stałych klientów biznesowych za pomocą cold callingu i cold mailingu
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Żeby zrobić na nas dobre wrażenie fajnie gdybyś:

  • posiadał/a już nawet minimalne doświadczenie w sprzedaży
  • był/a osobą, której bezpośrednie kontakty przez telefon nie sprawiają kłopotów
  • był/a osobą samodzielną i odpowiedzialną za swoją pracę
  • posiadał/a pozytywne nastawienie do ludzi i świata

lubił/a kawę 🙂

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • dobrą pensję uzależnioną od zaangażowania   i realizowanych celów
  • pracę z przyjemnym produktem, wobec którego klienci są bardzo lojalni
  • niezależność – możliwość pracy z domu  i organizowania swoich zadań
  • szkolenie z zakresu know-how kawowego i sprzedażowego
  • pyszną kawę

Wymagane dokumenty

CV