Inna forma zatrudnienia - Konsultant Edukacyjny Premium – Premium Client Manager
Human Capital Advisor Edyta Leśniewska Warszawa 26 kwietnia 2018

Jesteśmy Human Capital Advisor, butikową agencją Rekrutacyjną & HR.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla:
Elab – Spełnia marzenia o studiach za granicą!
Za Tobą studencka przygoda za granicą? Pamiętasz (jakby to było wczoraj) kombinacje, żeby się dostać i wyjechać na wymarzoną uczelnię? Znajomi traktują Cię jak człowieka, który dokonał cudu i przychodzą po porady w kwestii wyjazdu za granicę? Na każdej imprezie nowo poznani ludzie pytają się „jak to jest studiować w innym kraju”?

ŚWIETNIE! Masz okazję udzielać wszystkich tych porad zawodowo!

Elab | Facebook | LinkedIn | YouTube
Elab Education Laboratory jest liderem na rynku konsultingu edukacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferujemy strategiczne doradztwo edukacyjne dedykowane osobom, które planują wyjechać na studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie oraz studia MBA na prestiżowe uczelnie.

Elab buduje programy coachingowe dla uczniów i ich opiekunów, programy stażowe oraz intensywnie promujemy ideę korzystania z globalnych możliwości edukacyjnych. Od 2009 roku Elab czynnie wspiera prestiżowe, światowe instytucje edukacyjne za pomocą działań PRowych oraz marketingowych; pomaga polskim ambitnym uczniom szkół średnich i studentom spełniać marzenia o edukacji za granicą. Co roku organizuje też największe targi edukacji międzynarodowej w Polsce – Elab Education Festival wyróżniając się tym wydarzeniem na arenie międzynarodowej. Bardzo dynamicznie się rozwija, wzrost liczby klientów mierzy w setkach procent w skali ostatnich 3 lat.

Jako Konsultant Edukacyjny Premium w teamie Elab, możesz:

• Zajmować się obsługą klientów indywidualnych chcących dostać się na najlepsze uniwersytety na świecie (University of Oxford, University of Cambridge czy Harvard University).
  • Przeprowadzać podopiecznych przez proces wyboru kierunku, aplikacji oraz edycji esejów aplikacyjnych.
  • Pracować z system CRM, z platformami rekrutacyjnymi uczelni zagranicznych, wykonywać pracę administracyjną.
  • Wyszukiwać i analizować informacje.
  • Przygotowywać zestawienia i raporty na podstawie danych firmowych oraz informacji na stronach uczelni.
  • Mieć kontakt z uniwersytetami i organizacjami edukacyjnymi na całym świecie.
  • Aktywnie wspierać w budowaniu społeczności studentów i absolwentów Elab Students Network.
  • Zgłaszać swoje pomysły i brać udział w projektach strategicznych Elab.
  • Budować długotrwałe relacje z klientami i instytucjami edukacyjnymi na całym świecie.
  • Współtworzyć i testować nowe produkty i usługi Elab, w tym usługi consultingu skierowane do studentów MBA, kursy online, itp.

Aplikuj już teraz, jeśli:

• Chcesz, żeby Twoja praca realnie zmieniała życie innych ludzi.
  • Realizowałeś studia za granicą.
  • Bardzo dobrze znasz programy MS Office – Excel, Word, Powerpoint.
  • Dobrze organizujesz pracę, jesteś dokładny, szczegółowy, sprawny i szybki w działaniu.
  • Potrafisz analitycznie myśleć i łatwo wyszukujesz informacje.
  • Temat edukacji wydaje Ci się ciekawy (Mile widziana znajomość rynku edukacyjnego za granicą, platform takich jak UCAS i Optagelse).
  • Umiesz pracować w szybko zmieniającym się środowisku.
  • Masz doświadczenie w zakresie Customer Service/ Psychologii/ Doradztwa/ Nauczania.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami i jesteś samodzielny.
  • Masz wykształcenie wyższe.
  • Mówisz i piszesz płynnie po angielsku (C1, C2), stworzenie raportów i zestawień w tym języku nie będzie problemem.
  • Potrafisz inspirować innych i wdrażać wspólnie wypracowane pomysły.

Oferujemy:

• 3.500 – 4.500 PLN netto (lub więcej! wszystko zależy od Twoich umiejętności i doświadczenia).
  • Bonus za wyniki (do wysokości dwóch pensji podstawowych rocznie).
  • Pracę w młodym 30-osobowym zespole (w teamach po ok. 7 osób).
  • Zdobycie szerokiego doświadczenia w zakresie: znajomości ofert prestiżowych zagranicznych uczelni wyższych (University of Oxford, University of Cambridge czy Harvard University), strategicznego doradztwa edukacyjnego, doradztwa kariery, personal brandingu, zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  • Doświadczenie w pracy z Salesforce i Pardot.
  • Pracę w centrum Warszawy (Plac Starynkiewicza, Nowogrodzka 68).
  • Pakiet medyczny, dofinansowanie Karty Multisport.

Dlaczego warto:

• Pracujesz z misją! Masz realne przełożenie na życie innych ludzi!
  • Zyskasz ogromną satysfakcję z własnej pracy – każdy sukces Twojego podopiecznego, to Twój sukces!
  • Będziesz pracować w międzynarodowym środowisku na międzynarodowych projektach!
  • Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w branży edukacyjnej.

Human Capital Advisor || Facebook || LinkedIn