Umowa o pracę - Konsultant ds. wdrożeń WMS
ALTIOS POLSKA Mszczonów, Polska 25 marca 2021

Dla naszego klienta, HARDIS GROUP (www.hardis-group.com), europejskiego lidera oprogramowania z zakresu logistyki magazynowej i łańcucha dostaw, w związku z planowanym rozwojem na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko:   Konsultanta ds. wdrożeń WMS (miejsce pracy: Mszczonów)

KLUCZOWE ZADANIA N TWOIM STANOWISKU:

* Analiza wymagań Klienta i doradztwo w zakresie logistyki magazynowej;

* Konfiguracja systemu na podstawie zebranych wymagań;

* Analiza i rozwiązywanie błędów oraz testowanie wdrażanych aplikacji;

* Szkolenia w zakresie funkcjonowania oprogramowania;

* Tworzenie dokumentacji projektowej, od analizy poprzez materiały szkoleniowe, instrukcje stanowiskowe;

* Wsparcie techniczne i merytoryczne Klientów na etapie wdrożenia i korzystania z systemu.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

* Znajomości i rozumienia funkcjonowania procesów magazynowych oraz systemów informatycznych im przeznaczonych – doświadczenie w zakresie WMS mile widziane;

* Umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności i nastawienia na realizację wyznaczonych celów;

* Wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, kultury na wysokim poziomie;

* Znajomości metodyki projektowej;

* Wykształcenia wyższego – preferowani absolwenci kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw;

* Bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego i polskiego.

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO NAS:

* Stabilną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku IT oraz supply chain;

* Możliwość rozwoju merytorycznego i kariery w dynamicznej, technologicznej firmie – jednym z liderów europejskich w rozwiązaniach WMS;

* Motywująca prace i motywację do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) w jęz. angielskim, z numerem referencyjnym w temacie wiadomości WMS/03/21, na adres: rekrutacja@altios.com