Staż/praktyki - Konsultant ds. wdrożeń Systemów HACCP, ISO 22000, BRC, IFS, GMP+
DJB Doradztwo Marcin Chorąży Warszawa, Polska 20 lutego 2019

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania takich jak: HACCP, BRC, IFS, HACCP, ISO 22000, GMP+ i innych.
Od 2000 r. firma zbudowała pozycję jednego z liderów w swojej branży wdrażając systemy zarządzania i prowadząc szkolenia w ponad 2 300 firm w całej Polsce.

• Wdrażanie systemów HACCP, ISO 22000, BRC, IFS, GMP+

• absolwent kierunku technologia żywności lub STUDENT (opcja dla studentów ostatnich lat studiów chcących jednocześnie  pracować i studiować)
  • podstawowa wiedza na temat systemów HACCP, ISO 22000, BRC, IFS, GMP+
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu (opcja dla studentów ostatnich lat studiów chcących jednocześnie  pracować i studiować)
  • poszukujemy też osób prowadzących swoją działalność konsultingową do współpracy przy wdrożeniach

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa zlecenie – opcja dla studentów),
  • wsparcie w postaci szkoleń uzupełniających,
  • liczne szkolenia merytoryczne poszerzające wiedzę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.