Umowa zlecenie - Konsultant ds. Ubezpieczeń Zdrowotnych
Centrum Medyczne Enel-Med Białołęka, Warszawa, Polska 10 sierpnia 2017

Czy oglądając „Klan” zastanawiałeś się, gdzie są tak nowoczesne kliniki, jak ta należąca do serialowego doktora Lubicza? Jej nazwa „Elmed” to nie przypadek. Pierwowzorem i pierwszym planem zdjęciowym był nasz oddział na Zaciszu. Założona w 1993 roku przychodnia była tak innowacyjna, że zainspirowała twórców serialu. Teraz jesteśmy spółką notowaną na GPW, a w skład Grupy ENEL-MED wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Pracuje u nas ok. 3000 osób, a obsługujemy ponad 700 000 pacjentów.

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż bezpośrednią ubezpieczeń zdrowotnych oraz obsługę administracyjną ubezpieczonych klientów.

Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez obsługę bezpośrednią klienta w biurze sprzedaży
  • rzetelne udzielanie informacji klientom o warunkach zawieranych umów
  • obsługa administracyjna klientów w ramach podpisanego ubezpieczenia zdrowotnego
  • prowadzenie i nadzór nad bazą klientów
  • monitorowanie i odnawianie kończących się umów

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w zakresie bezpośredniej lub telefonicznej sprzedaży/ obsłudze klienta
  • statusu studenta
  • umiejętności budowania profesjonalnych relacji z klientem indywidualnym
  • umiejętności planowania pracy własnej
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

  • pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 21:00/22:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:00 – 21:00/22:00 w placówce Galeria Północna na Białołęce
  • pracę w wymiarze około 80 godzin w miesiącu (minimum 50-60)
  • umowę zlecenie
  • pracę w firmie, która daje szansę awansu, prowadząc kilkadziesiąt rekrutacji wewnętrznych rocznie

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@enel.pl w treści wiadomości wpisując nazwę stanowiska, lokalizację oraz źrodło informacji o ofercie.