Umowa o pracę - KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH – BANK MILLENNIUM
Bank Millennium Spółka Akcyjna Stanisława Żaryna 2, 02-593 Warszawa, Polska 13 września 2018

Dziś mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję 🙂 Dołącz do Banku Millennium i rozwijaj swoje talenty w Departamencie Bankowości Bezpośredniej!

Umowa o pracę - KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH – BANK MILLENNIUM

CO PRZED TOBĄ:

Twoim głównym zadaniem będzie aktywna, telefoniczna sprzedaż usług Banku Millennium wybranej grupie naszych Klientów.

Dzięki zaangażowaniu w akcje promocyjne lub utrzymaniowe, będziesz zachęcał Klientów do aktywnego korzystania z produktów i wspólnie z nami kształtował pozytywny wizerunek Banku. Na co dzień pracując z nowoczesnymi produktami i procesami bankowymi, będziesz realizował swoje indywidualne cele, wynikające z realnych planów sprzedażowych.

Staniesz się częścią ambitnego i zmotywowanego zespołu profesjonalistów, na którego wsparcie będziesz mógł liczyć w każdej sytuacji.

Wymagania

SZUKAMY:

• osób, które są skuteczne w dążeniu do celu,

• przejawiają inicjatywę w relacjach z Klientami,

• potrafią zadbać o wysoki poziom ich satysfakcji.

Wierzymy, że kreatywność i umiejętność logicznego myślenia to idealne połączenie, które pozwala formułować argumenty niezbędne w sprzedaży telefonicznej.

Zależy nam na współpracy z osobami z dobrą dykcją, które dysponują czasem od poniedziałku do piątku (dodatkowo jedna sobota/miesiąc), pragną się uczyć i stale podnosić własne kwalifikacje 🙂


Oferujemy

NA CO MOŻESZ LICZYĆ:

• pracę na pełny etat, na początek okres próbny, później umowę o pracę na 12 miesięcy z perspektywą stałego zatrudnienia

• pracę w organizacji o wysokich standardach i kulturze

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz indywidualnie dopasowany system premiowy, uzależniony od efektów Twojej pracy

• cenne doświadczenie w zakresie sprzedaży pełnej palety produktów bankowych i kontaktów z Klientem

• kompleksowe szkolenia wdrożeniowe, produktowe, systemowe, proceduralne oraz warsztaty przygotowujące do obsługi Klienta

• prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport (zamiennie vouchery do kina) oraz dofinansowanie hobby i strefę zniżek

• dobrą atmosferę i pracę z nietuzinkowymi ludźmi, tworzącymi zgrany i profesjonalny zespół

• przyjazne biuro w sąsiedztwie metra, tuż obok Pola Mokotowskiego.

Jeżeli jesteś zainteresowany procesem rekrutacji do Bank Millennium bardzo proszę prześlij do nas swoje CV – Pamiętaj tylko, aby w treści CV umieścić poniższą formułę zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przeze mnie CV w celu i na czas przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Zgodę można wycofać w dowolnym czasie poprzez wysłanie informacji zawierającej imię, nazwisko i adres email drogą mailową na adres wycofaniezgody@bankmillennium.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne.

Możesz również złożyć swoja aplikację bezpośrednio na naszej stronie Banku Millennium

https://www.bankmillennium.pl/o-banku/kariera/oferty-pracy/-/job-offers/details/1298

 


Wymagane dokumenty

CV