Umowa zlecenie - Konsultant ds. sprzedaży artykułów dla zwierząt
APROPOS MEBLE TOMASZ KLEKOTKA Warszawa, Polska 16 stycznia 2018

Firma przymierza się do uruchomienia sklepu internetowego z karmą dla zwierząt.

W związku z tym poszukujemy osoby (student weterynarii / pasjonat zwierząt) do pomocy w zorganizowaniu a następnie prowadzeniu sklepu internetowego z karmą dla zwierząt

Umowa zlecenie - Konsultant ds. sprzedaży artykułów dla zwierząt

Do głównych zadań kandydata będzie należało:

• stworzenie bazy danych nt. produktów spożywczych dla zwierząt oraz oferowanych na rynku cen;
  • doradztwo w zakresie głównych informacji umieszczanych na stronie sklepu internetowego;
  • współpraca ze schroniskami, organizacjami wspierającymi poszkodowane zwierzęta;
  • przyjmowanie i realizacja zamówień (odbiór towaru, wysyłka);
  • prowadzenie bloga;
  • umieszczanie na stronie sklepu nowinek, ciekawych artykułów nt. żywienia i pielęgnacji zwierząt;
  • doradztwo w zakresie najzdrowszych i najlepszych rozwiązań żywieniowych dla zwierząt.

Idealny kandydat to osoba operatywna, otwarta, nie bojąca się rozmów z klientami, hurtownikami i dostawcami, posiadająca wiedzę nt. żywienia zwierząt (głównie czworonogów), umiejąca i chcąca dzielić się wiedzą.

Czas pracy elastyczny, możliwość dostosowania do grafiku studenta/kandydata.

Stanowisko stwarza możliwość dokładnego poznania rynku artykułów spożywczych dla zwierząt, właściwości poszczególnych karm, artykułów leczniczych oraz pielęgnacyjnych. Ponadto będzie doskonałą szkołą nabywania umiejętności interpersonalnych (kontakt z klientem, dostawcą).

Forma zatrudnienia do ustalenia z kandydatem (w zależności od predyspozycji kandydata może to być umowa zlecenia, umowa o dzieło, inna forma zatrudnienia).

Informacja nt posiadanej wiedzy z branży weterynaryjnej