Umowa o pracę - Konsultant ds. Obsługi Klienta
Herbalife Falencka 1B 05-090 Janki, Raszyn, Poland 5 lipca 2017

Opis stanowiska:Osoba zatrudniona na stanowisku Konsultanta będzie odpowiedzialna za rozwiązywanie problemów naszych Partnerów Biznesowych poprzez telefoniczną i mailową obsługę oraz za wsparcie administracyjne dotyczące fakturowania i działań na kontach.

Wymagania

  • Doświadczenie w w contact/call center min 1-2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność  aktywnego słuchania
  • Znajomość  systemów CRM mile widziana
  • Orientacja na klienta
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i priorytetami

Oferujemy

  • Zatrudnienie (pełen etat) w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie
  • Karta Multisport w całości finasowana przez pracodawcę
  • Dostępność produktów Herbalife dla pracowników: koktajle odżywcze, batony proteinowe oraz suplementy diety

Wymagane dokumenty

CV