Umowa zlecenie - Konsultant ds. obsługi klienta z językiem chińskim
Ptak Warsaw Expo Aleja Katowicka, Nadarzyn, Polska 23 lutego 2021

Jesteśmy organizatorami jednych z największych imprez targowych w Europie Centralnej. Nasi zagraniczni partnerzy postrzegają Nas jako najbardziej innowacyjny ośrodek targowy. Nie boimy się wyzwań i działań nieszablonowych dlatego do Naszych Zespołów poszukujemy kreatywnych ludzi z pasją w działaniu!

   www.warsawexpo.eu

Obowiązki:

  • Kontakt e-mailowy i telefoniczny, skype w języku angielskim/chińskim,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów na rynku chińskim,
  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów zagranicznych i tworzenie bazy klientów,
  • Nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z klientami
  • Przygotowywaniem ofert handlowych,

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność komunikowania się przez telefon i mailowo w języku angielskim/chińskim,
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji i inicjatywa w działaniu,
  • Samodzielność i umiejętność planowania własnej pracy,

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Uczestnictwo w organizowanych imprezach targowych.
  • Perspektywę rozwoju oraz szkoleń.
  • Przestrzeń relaksu, miejsca parkingowe.
  • Bezproblemowy urlop w okresie świątecznym i wakacyjnym.

Wymagane dokumenty

CV