Umowa o pracę - Konsultant ds. obsługi Klienta w zakresie organizacji świadczeń zdrowotnych
Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń SA VIG Warszawa, Polska 16 listopada 2018

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Jeśli chcesz pracować z produktem, który ułatwia Klientom Compensy uzyskanie pomocy w zakresie opieki medycznej, a także lubisz rozmawiać z ludźmi będąc jednocześnie asertywnym i pewnym siebie, to szukamy właśnie Ciebie!

Do podjęcia pracy w  Departamencie Call Center poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa połączeń przychodzących od Klientów posiadających ubezpieczenie zdrowotne w Compensie: umawianie wizyt i badań, udzielanie informacji o zakresie umowy, kontakt z placówkami medycznymi, przyjmowanie reklamacji, udzielanie  informacji na temat obowiązujących procedur
  • Kontakt  z odpowiedzialnym za produkt  Departamentem Produktowym
  • Budowanie relacji z Klientami  i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

Oczekujemy:

  • Komunikatywności
  • Proklienckiej postawy
  • Poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (pracujemy między 6.00 a 22.00)
  • Gotowości do dyżurów weekendowych (Nasze Call Center jest czynne we wszystkie dni tygodnia, więc niektóre weekendy również będą pracujące)
  • Pozytywnego usposobienia i chęci rozwoju osobistego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od Twoich preferencji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego – tworzymy nowy zespół dedykowany obsłudze nowego produktu
  • Szkolenia z zakresu obsługi Klienta i ubezpieczeń zdrowotnych

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacje@vig-polska.pl

Jeżeli dodałeś do swojego CV dodatkowe dane jak np. zdjęcie, informacje o zainteresowaniach, prosimy o wklejenie do CV następującej zgody: treść zgody na nadmiarowe dane. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacje@vig-polska.pl

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych personelu

Vienna Insurance Group: Benefia Ubezpieczenia sp. z o.o., Capitol sp. z o.o.,  Compensa Dystrybucja sp. z o.o.,  Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert, Spółdzielnia Usługowa VIG IT, Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Zycie S.A. Vienna Insurance Group, Vienna Insurance Group Polska sp. z o.o., Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group („Grupa”) przetwarza dane osobowe potencjalnych pracowników oraz współpracowników w związku z prowadzeniem wspólnych rekrutacji przez Spółki Grupy. W tym materiale wyjaśniamy, jak i dlaczego Grupa przetwarza Twoje dane osobowe oraz w jaki sposób dba o ich ochronę.

Cel przetwarzania

1.     2.     Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

1.     2.     Odbiorcy danych osobowych

1.     Czas przetwarzania danych osobowych

1.     2.     3.     4.     Transfer danych osobowych do państwa trzeciego

1.     2.     Twoje prawa

1.     2.     3.     4.     5.     6.     7.     8.     Dane kontaktowe

1.     Poniżej wskazujemy adresy korespondencyjne każdego ze współadministratorów. Masz możliwość kontaktu z nimi w zależności od Spółki z Grupy, która realizuje konkretną rekrutację:

Benefia Ubezpieczenia sp. z o.o. Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162A, 02-342 Warszawa

Capitol sp. z o.o. Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa, tel. 22 501 66 00

Compensa Dystrybucja sp. z o.o. Vienna Insurance Group
 Aleje Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa, tel. 22 501 61 00

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa, tel. 22 501 60 00

Compensa Towarzystwo Ubezpieczen na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162,  02-342 Warszawa, tel. 22 501 60 00

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
ul. Noakowskiego 22,00-668 Warszawa, tel. 22 575 25 25

Polisa Życie Ubezpieczenia sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 162,  02-342 Warszawa, tel. 22 501 68 88

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert
Aleje Jerozolimskie 162,  02-342 Warszawa, tel.22 501 65 65

Spółdzielnia Usługowa VIG IT

Vienna Insurance Group Polska sp. z o.o.

Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
ul. Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa

Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group
Schottenring 30, A-1010 Wien

W sprawach związanych z ochroną Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z jednostkami organizacyjnymi odpowiedzialnymi za obszar Zasobów Ludzkich Spółek Grupy, bezpośrednio lub pisząc na adres poczty elektronicznej rekrutacje@vig-polska.pl, a także pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny Grupy.Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, który jest osobą dedykowaną do spraw z zakresu ochrony danych osobowych. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail iod@vig-polska.pl.

Wymagane dokumenty

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@compensa.pl