Umowa zlecenie - Konsultant ds. obsługi Klienta – idealna praca dla studentów!
Express HR Warszawa, Polska 4 kwietnia 2018

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta  poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi  Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa zlecenie - Konsultant ds. obsługi Klienta – idealna praca dla studentów!
  • Telefoniczny kontakt z Klientami
  • Obsługa komputera

• Komunikatywności i pozytywnego nastawienie
  • Chęci uczenia się, zdobywania cennego doświadczenia

• Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie w nowoczesnym biurze
  • Pakiet socjalny

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres: biuro@express-hr.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów, prowadzonej przez Express HR  z siedzibą w Warszawie, (agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz CV i przetwarzanie tych danych osobowych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922)

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.