Umowa o pracę - Konstruktor – nr ref. 9407
Bank Danych o Inżynierach Radom, Polska 22 marca 2018

Klient Banku Danych o Inżynierach – firma International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu ITM Group z centralą w Holandii.
Projektujemy, wytwarzamy, instalujemy oraz serwisujemy najwyższej jakości maszyny oraz kompletne linie technologiczne dla przemysłu tytoniowego.
Oferujemy pracę w zespołach znakomitych inżynierów i techników, a także dajemy szansę tworzenia własnych rozwiązań do maszyn, które projektujemy, budujemy i instalujemy na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie detali i urządzeń w oparciu o dostarczoną specyfikację projektu
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn
  • opieka merytoryczna nad wdrożeniem przydzielonych projektów
  • aktywny udział w rozwijaniu produktów firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika  i budowa maszyn)
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora (konstruowanie detali i zespołów mechanicznych)
  • praktyczna znajomość programów SolidWorks, AutoCAD
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • chęć podejmowania wymagających wyzwań

Oferujemy

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • sponsorowane ubezpieczenie na życie
  • pracowniczy program emerytalny
  • rozwój zawodowy (szkolenia, dofinansowanie nauki języka angielskiego)
  • oferta sportowa
  • pakiet medyczny
  • imprezy i wyjazdy integracyjne
  • komfortowe wyposażenie biur

Wymagane dokumenty

CV