Umowa o pracę - Konstruktor – nr ref. 9232
Bank Danych o Inżynierach Barczewo, Polska 6 października 2017

Klient Banku Danych o Inżynierach. Przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji maszyn i urządzeń oraz całych linii technologicznych dla przemysłu spożywczego.

Zakres obowiązków:

  • konstruowanie maszyn i urządzeń
  • przygotowanie przedmiarów i specyfikacji materiałowej
  • projektowanie w modelu 2D oraz 3D maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie technologicznym
  • opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
  • współpraca z działem produkcji oraz nadzór wykonania maszyn i urządzeń w procesie produkcyjnym
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn
  • preferowane 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora w branży spożywczej
  • umiejętność projektowania w modelu 2D oraz 3D maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie technologicznym
  •  znajomość języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie stanowiło dodatkowy atut
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów
  • pracę w otwartym oraz dynamicznym zespole

Wymagane dokumenty

CV